Reportaż ślubny pietrzyk-foto - oferta fotografii ślubnej 2019


Dagmara i Kamil
fotograf ślubny - pietrzyk-foto
Reportaż ślubny, który zrealizowaliśmy w minionych dniach, odbył się z udziałem Dagmary i Kamila. Tym razem, by przeprowadzić w pełni profesjonalną i zgodną z obecnymi standardami sesję ślubną i weselną, udaliśmy się do Knurowa. Tam też miały miejsce przygotowania, na których nie mogło zabraknąć fotografa gromadzącego z niezwykłym pietyzmem i pasją materiał zdjęciowy z etapu inicjującego całe wydarzenie. Sakramentu małżeństwa Dwojgu Naszym Bohaterom udzielono w kościele również znajdującym się w mieście położonym na Wyżynie Śląskiej. Kiedy już nasz aparat zarejestrował bodajże najważniejsze momenty w dotychczasowym życiu Dagmary i Kamila, w których mieszały się to uczucia wzruszenia, to znowu ekscytacji i nieprzytomnej radości, wspólnie z Nowożeńcami ruszyliśmy w kierunku Rudzińca.
W Leśnej Perle, pięknie urządzonym, niezwykle ekskluzywnym domu weselnym, mogliśmy uczestniczyć w przyjęciu ślubnym, na którym bawiło się 140 gości! Dla nas to kolejny krok milowy, ponieważ nigdy wcześniej nie przyszło nam pracować z tak dużą ilością osób zgromadzonych podczas zabawy weselnej. Stwierdzamy zatem bez krzty fałszywej skromności, że jesteśmy z siebie dumni, ponieważ opracowanie efektywnych działań podczas tego dnia wymagało od nas zdwojonych wysiłków.
Leśna Perła wydała nam się fantastycznym miejscem nie tylko ze względu na obszerne, świetnie zaprojektowane wnętrza, ale też możliwość wykorzystania ukwieconego podjazdu z ciekawie prezentującą się fontanną do celów stricte fotograficznych. Przy sprzyjających warunkach pogodowych grzechem byłoby nie wykorzystać otoczenia, które zostało oddane do naszej dyspozycji i którym chętnie się posłużyliśmy. Kilka dni później spotkaliśmy się z Nowożeńcami i wykonaliśmy plener ślubny, który można opisać kilkoma słowami kluczami: Młodzi, przestrzeń, park, psy i świetnie wpasowujący się mercedes retro. Już to sobie wizualizujecie? Dajcie spokój, nie musicie! Kilka ujęć z sesji plenerowej, jak i sesji ślubnej, znajdziecie na naszej stronie w zakładce Galeria. Zapraszamy do przeglądania kadrów, które nieprzerwanie publikujemy, a także do ewentualnego kontaktu, jeśli i Wam spodobają się rezultaty
naszej pracy.

G A L E R I A


Łączymy pozdrowienia,
Pietrzyk-foto, polecany fotograf ślubny, weselny i rodzinny

Komentarze

Popularne posty