Magda + Jacek, sesja narzeczeńska Pietrzyk-foto, Dąbrowa Górnicza. Fotograf ślubny Pietrzyk-foto

Sprzyjający wiatr, spokojna woda, piękny zachód oraz Para Zakochanych – zestaw idealny, który zawsze dobrze wygląda w naszym obiektywem. 

Poznajcie Naszych Bohaterów z ostatniej sesji narzeczeńskiej, jaką mogliśmy wykonać w pięknych okolicznościach dąbrowskiej przyrody. 


Sesja narzeczeńska Dąbrowa Górnicza Pietrzyk-foto. Fotograf ślubny Pietrzyk-foto.

 

Sesja narzeczeńska to idealny moment, aby wyrazić najgłębsze uczucia względem drugiej osoby, z którą mamy zamiar iść przez życie. To dla nas zawsze początek, który ma swój finał wśród zebranego grona przyjaciół, rodziny, znajomych w kościele bądź USC. Finał, który wieńczy piękna, biała suknia ślubna, elegancki garnitur i wypowiedzenie tego niezwykłego zdania „Biorę sobie Ciebie (...)”.
Magda i Jacek będą te wspaniałe momenty przeżywać w 2020 roku, jednak już podczas naszego pierwszego spotkania – spotkania, na które zapraszamy Pary poszukujące fotografa ślubnego – zdecydowali się skorzystać z dodatku do naszego najczęściej wybieranego pakietu ślubnego – pakietu platynowego. Przyszłe Młode Pary naszych znajomych, przyjaciół i wszystkich zainteresowanych efektami wspólnej pracy zachęcamy do odwiedzenia galerii ślubno-narzeczeńskiej, która mieści się na naszej stronie. Znajdziecie w niej M&J w pełnych ciepła i miłości kadrach.
Przypominamy, że jest szansa na rezerwację wybranego przez Was pakietu poprzez wysłanie do nas formularza kontaktowego. Jeżeli okaże się, że dysponujemy wolnym terminem dotyczącym zrealizowania reportażu ślubnego, z miłą chęcią zaprosimy Was na dobrą kawę i omówimy wszelkie najważniejsze szczegóły związane z dniem ślubu. Nie zwlekajcie, przejrzyjcie nasze portfolio ślubne, poczytajcie o nas opinie na FP. Dołączcie do grona zadowolonych osób, które nawiązały z nami współpracę w zakresie fotografii ślubnej i nie tylko. Nie czekajcie miesiącami na materiały. MY ZREALIZUJEMY JE DLA WAS MAKSYMALNIE w półtora tygodnia od wykonania pleneru ślubnego. Przekonajcie się o tym, pisząc do nas i umawiając się na spotkanie. 


Samych serdeczności,
Fotograf ślubny Pietrzyk-foto, Dąbrowa Górnicza

Komentarze

Popularne posty