Fotografia ślubna Pietrzyk-foto, reportaż ślubny 2018Ten krótki tekst przewrotnie zostanie poświęcony pewnej sesji ślubnej zrealizowanej w Bielsku-Białej, jak i niepoświęcony żadnej konkretnej parze klientów. Wspomnieć jednak możemy, że stale współpracujemy z dwojgiem naszych anonimowych bohaterów, świadcząc im, jak i ich bliskim, usługi fotografii rodzinnej.


Zdjęcia skorelowane z tą uroczystością, które znalazły się w naszym portfolio, zostały dobrane w taki sposób, żeby nie naruszać prywatności osób, które się na nich pojawiły. Szanujemy decyzję klientów, którzy – ze względu na charakter wykonywanej pracy bądź w związku z pobudkami wyrastającymi na gruncie osobistym – pragną zachować swoją anonimowość i nie pokazywać twarzy. Zespół Pietrzyk-foto wykonując wszelkie reportaże ślubne, rodzinne, sesje narzeczeńskie czy zdjęcia w plenerze i później zamieszczając fotografie w Galerii – robi to zawsze w pełnym porozumieniu z osobami korzystającymi z naszych usług.
 
Miarą profesjonalizmu prezentowanej przez nas oferty są nie tylko najwyższej jakości zdjęcia, ale również cała otoczka, która im towarzyszy. Bez względu na charakter sesji zdjęciowej, która jest realizowana, wierzymy, że to właśnie komunikacja na płaszczyźnie fotograf – osoba korzystająca z usług fotograficznych jest najważniejsza. Pozwala bowiem osiągnąć kompromis we wszystkich kwestiach, a także generuje to, co jest kluczowe: zadowolenie osób biorących udział w całym przedsięwzięciu. Jeśli zatem po zrealizowaniu materiału z jakichkolwiek powodów uznacie, że nie chcecie dzielić się uzyskanymi ujęciami z szerszym gronem odbiorców, tak też się stanie. Możecie być pewni, że zagwarantujemy Wam dyskrecję. Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkie te osoby, które chcą sobie zrobić prezent na całe dekady, ciesząc się nieprzemijającymi chwilami utrwalonymi przez nasz aparat.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą,
Pietrzyk-foto, polecany fotograf ślubny i rodzinny

Komentarze

Popularne posty