Fotografia ślubna Pietrzyk-foto - sezon 2018


 
Jeszcze nie ochłonęliśmy po ostatniej sesji Patrycji i Szymona, a za nami już kolejny reportaż ślubny z udziałem Kasi i Adama, którzy zachęceni z kolei efektami sesji narzeczeńskiej, zdecydowali się skorzystać z naszych usług, stając na ślubnym kobiercu. To dobry znak zarówno dla nas, jak i przede wszystkim dla Was. 

Reportaże z sesji narzeczeńskich to niepowtarzalna okazja, by sfotografować się z osobą, do której czuje się coś nietuzinkowego, zamknąć tę emocję w kadrze i móc cieszyć się tym widokiem przez dziesiątki lat. Mało tego: taka sesja może być prezentem dla ukochanej osoby albo oznaczać przyczynek do pójścia jeszcze o krok dalej i wspólnie stanąć przed ołtarzem podczas uroczystości zaślubin. Świadczą o tym z kolei sesje ślubne, których w naszym portfolio już kilka się zebrało, natomiast część z nich stanowi bezpośrednią kontynuację sesji narzeczeńskich, tak jak w przypadku naszych bohaterów, Kasi i Adama

Wiecie, z którymi Klientami pracuje się najbardziej komfortowo? Z tymi, którzy nie mogą przestać się uśmiechać... do siebie. Którzy spoglądają w swoją stronę w wyjątkowy sposób, który uchwytny pozostaje tylko dla garstki wnikliwych i doświadczonych obserwatorów, do których grona mamy szczęście się zaliczać. Robiąc Wam zdjęcia, możecie mieć pewność, że zostanie w nich zawarte to, co jest między Wami. Ładunek emocji w połączeniu z dokładnie przeanalizowaną i wybraną oprawą stanowi klucz do sukcesu. Tak powstają Zdjęcia przez wielkie „ Z”! ;) 

Na koniec chcemy wspomnieć o naszej współpracy z AM FILMS. Jest to krótka historia o tym, jak to Gorole z Zagłębia pochytali się z Hanysami z Tarnowskich Gór, by świadczyć możliwie najbardziej profesjonalne usługi w branży fotografii i filmowania ślubnego. Jak w każdym segmencie, żeby nie zostać w tyle, należy stale się rozwijać. Żywimy głęboką nadzieję, że nasza kooperacja zaowocuje zadowoleniem Klientów, którzy będą mogli chwalić się przed rodziną i przyjaciółmi wzorowo wykonaną – przez nasze zespoły – pracą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą narzeczeńską, ślubną i poślubną naszego studia fotograficznego.


Gorąco zapraszamy,
Pietrzyk-foto, polecany fotograf ślubny

Komentarze

Popularne posty