Amanda + Roland, fotografia ślubna, pietrzyk-fotoA+R
fotografia ślubna
p  i  e  t  r  z  y  k - f  o  t  o  


 Początek miesiąca obfitował w wiele cudownych chwil za sprawą ślubu Amandy i Rolanda. Był to ostatni reportaż ślubny jaki wykonaliśmy w tym roku. Każdy z projektów, który dla Was realizujemy, przez pryzmat naszego indywidualnego podejścia i Waszych spersonalizowanych oczekiwań pretenduje do rangi wyjątkowego. Na tę wyjątkowość wpływa z kolei różnorodność czynników i mnogość niuansów. 
  
 Amandę znamy z czasów szkolnych i kiedy poinformowała nas o tym, że wychodzi za mąż, nie wyobrażaliśmy sobie, że mogłoby nas zabraknąć na tej uroczystości. Być świadkami takiego wydarzenia, brać w nim udział i jeszcze stworzyć materiał, do którego nie tylko Młodzi, ale także ich rodziny i przyjaciele będą wracać z uśmiechem na ustach czy ze łzą w oku - bezcenne. 

 Reportaż ślubny rozpoczął się od przygotowań Pary Młodej, poprzez uroczystość w kościele św. Antoniego z Padwy położonego na Górce Gołonoskiej, a swoje zwieńczenie miał na sali, gdzie celebrowaliśmy ten szczególny dzień wraz z jego bohaterami i ich najbliższymi. Na weselu pojawiło się mnóstwo znajomych par i przyjaciół, z którymi współpracowaliśmy w przeszłości. To była prawdziwa przyjemność móc się z Wami zobaczyć. 

 Wesele wiele zyskało dzięki zespołowi MENUET BAND, który zadbał o odpowiednią oprawę muzyczną. Wraz z właścicielami sali ZACISZE i Młodymi zorganizowali również swoistą Galę Oscarową, na której Amanda i Roland wręczyli statuetki najważniejszym osobom w ich życiu oraz tym, którzy przyczynili się do tego, by to wesele na długo utkwiło w pamięci wszystkich zaproszonych. Było efektownie i ze smakiem. Szczerze Wam, Moi Drodzy, gratulujemy. 

 Jeśli fotografia ślubna, to tylko MY, Pietrzyk-foto. Dołożymy wszelkich starań, by na naszych zdjęciach znalazły się wszystkie te emocje, które towarzyszyły Wam w dniu ślubu. Dzięki tej niepowtarzalnej pamiątce będziecie mogli cofać się w czasie i przeżywać na nowo te ważne dla Was chwile - ot, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zapraszamy!
 
Komentarze

Popularne posty