Urząd stanu cywilnego dąbrowa górnicza - pietrzyk-foto, reportaż ślubny


Reportaż ślubny Urząd Stanu Cywilnego.
-
Fotograf ślubny Pietrzyk-foto.


W ostatni weekend miałem okazję uczestniczyć w kameralnej, rodzinnej uroczystości w USC
w Dąbrowie Górniczej. Ślub z udziałem dwójki bliskich sobie osób rozpoczął się o godzinie 12.20.
W murach dąbrowskiego PKZ w obecności najbliższych stało się to na co wszyscy czekali. Pełni radości już z obrączkami, patrząc w daleką, wspólną przyszłość, nasi młodzi opuścili salę ślubów
i udali się do restauracji Pogoria Residence w Dąbrowie Górniczej, aby dalej świętować tą wspaniałą chwilę. Po gromkich brawach i życzeniach opuściłem moją parę, by dalej mogli się bawić w gronie rodzinnym.

 Reportaż ślubny, który chcemy przedstawić zawiera fotografię w Urzędzie Stanu Cywilnego
w Dąbrowie Górniczej, mini plener w dniu ślubu oraz życzenia na sali. Zapraszamy wszystkie pary poszukujące fotografa do skorzystania z naszych mini pakietów ślubnych. Spersonalizujcie ofertę, dostosowaną do Waszych indywidualnych potrzeb. Jesteśmy dla Was przez cały rok.
Pamiętajcie, organizując uroczystość ślubną w okresie styczeń - marzec 2018 dostajecie dodatkowy rabat na wszystkie nasze pakiety ślubne. Zapraszamy do współpracy. 
 Fotograf ślubny Śląsk, fotografia ślubna Śląsk, fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza, Fotograf ślubny Katowice, fotografia ślubna Sosnowiec, reportaż ślubny Śląsk, fotograf na ślub, plener ślubny, fotografia ślubna 2018, oferta ślubna 2018, portfolio ślubne, wesele, ślub, oprawa fotograficzna ślubu, fotograf ze Śląska, fotografia weselna, reportaż weselny, pakiety ślubne, pakiety weselne. fotograf ślubny pietrzyk-foto, fotografia ślubna Pietrzyk-foto, reportaż ślubny Pietrzyk-foto


Komentarze

Popularne posty