Fotograf ślubny Śląsk - pietrzyk-foto

E & A

Fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza, Pietrzyk-foto. Reportaż ślubny 2017.

L I N K  DO  G A L E R I I 

07.07.2017 w Dąbrowie Górniczej odbyło się wesele Ewy i Adriana. Wszystko zaczęło się tak jak zawsze, czyli od spotkania przy kawie w naszej ulubionej kawiarni w Dąbrowie Górniczej. Popijając latte z syropem kokosowym omawialiśmy najważniejsze kwestie dotyczące tego wyjątkowego dnia. Po ustaleniu pakietu, personalizacji dodatków mogliśmy spokojnie wyczekiwać daty uroczystości ślubnej naszej pary. Na początku lipca, Ewa i Adrian w kościele św. Antoniego w Gołonogu w obecności całej rodziny wstąpili w związek małżeński. Po tej wspaniałej chwili młodzi wraz z rodzicami zaprosili gości weselnych do restauracji Pogoria Residence. Na sali, czas do godziny pierwszej nad ranem upłynął błyskawicznie, dzięki oprawie muzycznej, o którą zadbał Dj Sendi. 

 Pora do domu... Zostawiłem młodych wraz z najbliższymi, aby w swoim gronie mogli dalej się bawić. W poniedziałek rano wyruszyłem do Jeleniej Góry, tam odbył się plener ślubny Ewy i Adriana. Miejsce dla mojej pary jest magiczne, przywołuje liczne wspomnienia, dlatego też, to właśnie tam wykonaliśmy zdjęcia, na ich specjalnie życzenie. 

 Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tej wzniosłej chwili jaką jest ślub. Dziękuję Wam za wspólną zabawę. Do zobaczenia! 

 

 

 

 

Zapraszamy na naszą stronę www.pietrzyk-foto.pl. Nowa relacja ze ślubu Ewy i Adriana. Fotografia ślubna Pietrzyk-foto, fotograf ślubny Śląsk. fotografia ślubna Zagłębie. Fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza, Fotografia ślubna. Sesja ślubna, reportaż ślubny. Oferta ślubna 2017 Pietrzyk-foto

Komentarze

Popularne posty