reportaż z CHRZTU ŚWIĘTEGO
- p  i  e  t  r  z  y  k  -  f  o  t  o -


W ostatnią niedzielę, dzień po naszym przyjeździe z pleneru ślubnego zorganizowaliśmy sesję reportażową dla niezwykłej rodziny z Będzina. Pakiet zawierał fotografię uroczystości chrztu świętego w kościele w Będzinie oraz krótki materiał zdjęciowy z przyjęcia jakie odbyło się na cześć tego wydarzenia. Pogoda nam sprzyjała, kościół był duży, jasny, pięknie zdobiony, idealny dla fotografów, zajmujących się tego rodzaju fotografią okolicznościową. Po mszy świętej nastąpiła uroczystość chrztu Hani, która pozowała już dwukrotnie przed naszym obiektywem. Raz podczas sesji ciążowej w brzuszku mamy a drugi zaraz po narodzinach. Wspaniale było znowu się spotkać. Całość potrwała około 30 min. Wykonaliśmy jeszcze kilka zdjęć grupowych jak również fotografię samych rodziców oraz rodziców chrzestnych. 

 Restauracja Rycerska w Będzinie, to tam odbyły się życzenia oraz poczęstunek gości. W lżejszej atmosferze cała rodzina czując się swobodniej mogła pozować z najważniejszą osobą tego popołudnia, czyli modelką Hanią. 

 Kończąc wpis pragnę zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty przeznaczonej dla osób poszukujących fotografa na chrzest swojego dziecka oraz do zapoznania się z krótkim materiałem reportażowym.www.pietrzyk-foto.plKomentarze

Popularne posty